українська російська англійська

У Києві за підтримки Українського культурного фонду відбудеться показ всесвітньо відомої вистави "Burning Doors"

05.11.2018 | 16:01

6 та 7 листопада  на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка за підтримки Українського культурного фонду відбудеться показ всесвітньо відомої вистави Білоруського Вільного Театру “Burning Doors”. Театральний проект розповідає історії трьох людей мистецтва, що опинилися у в’язниці  – кінорежисера  Олега Сенцова, активістки Марії Альохіної, художника Петра Павленського.

Головна мета вистави - привернути увагу світової спільноти до неможливості політичних переслідувань у  ХХІ-му сторіччі. Білоруський Вільний Театр розпочав світові гастролі вистави "Burning Doors" восени 2016. Саме з того часу по всьому світу разом із показом вистави була розгорнута громадська кампанія за звільнення політв’язнів та зокрема  Олега Сенцова, до якої долучилися відомі діячі  культури  та громадські діячі з усього світу.

Ініціатор показу “Burning Doors” в Києві – Андрій Хливнюк, який з 2015 року співпрацює з БВТ. У виставі звучить музика  гурту Бумбокс.

Покази вистави Burning Doors в Києві буде благодійним — всі гроші, виручені з продажу квитків, будуть передані сім’ям українських політв’язнів.

"Місія Українського культурного фонду, серед іншого, спрямована на розвиток культури як базису для визначення інших сфер життя суспільства України. Культура має глибоко увійти в повсякденне життя кожного українця, стати основою для прийняття особистісних рішень. Так відбудеться справжня революція у сфері культури та суспільства в цілому. Як новій державній інституції нам імпонує той факт, що одним з 298 підтриманих нами цього року проектів, є проект “Burning Doors”, який говорить про важливі суспільно-політичні проблеми. Мистецтво — це інструмент змін, і ми раді бути частиною цих змін", - говорить виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України