українська російська англійська

Уряд затвердив перелік книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів

07.11.2018 | 14:58

Уряд на своєму засіданні 7 листопада затвердив перелік книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів, на підставі якого державна установа «Український інститут книги» здійснюватиме у 2018 році придбання книжкової продукції для поповнення фондів публічних бібліотек.

Прийняття  нормативно-правового акту  дозволить Українському інституту книги здійснити у 2018 році придбання книжкової продукції та розподілити її між публічними бібліотеками різного рівня – національними, державними, обласними, міськими, районними, селищними, сільськими, у тому числі бібліотеками для дітей та юнацтва. Що у свою чергу сприятиме підвищенню інтересу читачів до відвідування публічних бібліотек у зв’язку з надходженням до бібліотечних фондів нової якісної книжкової продукції.

 

Нагадаємо, що Українським інститутом книги у стислі терміни якісно і прозоро підготовлено Програму поповнення фондів публічних бібліотек. Рішенням Експертної рада з відбору книжкової продукції Українського інституту книги, затверджено перелік книг, рекомендованих до закупівлі у 2018 році для поповнення фондів публічних бібліотек. Це 741 книга, які набрали 12 і більше балів від Експертів, загальним накладом 1 млн. 28 тис. 800 примірників від 92 видавництв. Всього до Українського інститут книги надійшло на розгляд 2 тис. 779 заявок від 137 видавців.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України