українська російська англійська

Оголошення про проведення відбору у 2018 році творів драматичного та музичного мистецтв для поповнення репертуарів драматичних та музичних театрів сфери управління міністерства культури України

08.11.2018 | 14:03

Міністерство культури України, на підставі наказу від 14 вересня 2018 року № 811, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 жовтня 2018 року за      № 1150/32602, оголошує про проведення у 2018 році відбору творів драматичного мистецтва для поповнення репертуарів драматичних театрів та музичного мистецтва для поповнення репертуарів музичних театрів сфери управління Мінкультури.

 

Пропозиції для участі у відборі щодо придбання творів драматичного та музичного мистецтв для поповнення свого репертуару подають драматичні театри, музичні театри сфери управління Мінкультури.

Для відбору можна пропонувати твори драматичного та музичного мистецтв будь-якого  жанрового спрямування, що не були раніше придбані (як оригінальні, так і похідні).

Окремі частини творів, які є їхньою складовою, а також редакції попередньо придбаних творів драматичного та музичного мистецтв не розглядатимуться.

 

Театри подають на відбір з 09 по 19 листопада 2018 року:

клопотання у довільній формі;

аплікаційну форму (за зразком, наведеним у додатку Порядку);

гарантійний лист театру щодо постановки вистави протягом двох календарних років на основі відібраного твору драматичного або музичного мистецтва;

письмову згоду автора(ів) на участь твору драматичного або музичного мистецтва у відборі;

примірник твору(ів) драматичного мистецтва в друкованому та електронному  вигляді й нотний примірник та запис на матеріальних технічних носіях (CD-, DVD-диски, флеш-накопичувач USB (за наявності)) твору(ів) музичного мистецтва.

Примірники твору(ів) драматичного мистецтва в друкованому вигляді, нотні примірники твору(ів) музичного мистецтва та записи твору(ів), подані на відбір, повертаються театру після проведення відбору.

 

У разі невідповідності поданих документів вищезазначеним вимогам, а також якщо їх подано після закінчення встановленого строку, такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини повернення.

За умови усунення недоліків документи можна подати до Мінкультури повторно до дати, визначеної в оголошенні про проведення відбору.

 

 

Документи на участь у відборі творів драматичного і музичного мистецтв приймаються до 19 листопада 2018 року на поштову адресу Мінкультури: вул. І. Франка,19, м. Кив, 01601, відділ театрального мистецтва управління сценічного і візуального мистецтва

Контактні дані:

Дяченко Ірина Андріївна

тел./факс: (044) 235-73-36

e-mail: і.diachenko@mincult.gov.ua

 

 

Документи:

Порядок здійснення придбання творів драматичного мистецтва для поповнення репертуарів драматичних театрів та творів музичного мистецтва для поповнення репертуарів музичних театрів сфери управління Міністерства культури України
Аплікаційна форма
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України