українська російська англійська

Міністр культури Євген Нищук провів зустріч з директоркою Лондонського книжкового ярмарку

09.11.2018 | 16:30

У рамках другого Міжнародного форуму «Креативна Україна» Міністр культури України Євген Нищук провів окрему зустріч зі спікером спеціальної сесії форуму «Книговидання». Від рукопису до бестселера: як видати книжки, що добре продаються», директоркою Лондонського книжкового ярмарку Джекс Томас. У зустріч також взяла участь директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

 

Під час спілкування були обговорена презентація України на Лондонському книжковому ярмарку, а також налагодження  співпраці між українськими та британськими інституціями у книговидавничій галузі.

Як повідомила Джекс Томас, учасниками Лондонського книжкового ярмарку є значна кількість представників книговидавничої сфери багатьох країн світу, що створює можливість налагодити партнерські зв’язки та ділові контакти, а також значно розширити представлення культурного продукту України.

Директорка Лондонської книжкової ярмарки виявила велику зацікавленість у проведені презентації України на Лондонському ярмарку через семінари, конференції та інші комунікативні заходи, у тому числі проведенні спільних заходів  за участі українських і британських авторів, знайомство з українською книжковою ілюстрацією та дизайном книги. Зокрема, Джекс Томас запропонувала запросити на відкриття українського стенду на Лондонському книжковому ярмарку Міністра культури, ЗМІ та спорту Великої Британії  для налагодження співпраці між відомствами обох країн.

 

 

Євген Нищук висловив готовність до співпраці з Лондонським книжковим ярмарком та зазначив, що саме з метою реалізації державної політики в книговидавничій справі, Мінкультури створено повноцінну інституцію – Український інститут книги, який опікується  всім спектром питань промоції української літератури у світі  та книговидавничою справою, а також забезпечує участь України у міжнародних книжкових виставках та форумах.

 

Нагадаємо, що наразі Міністерство культури України веде перемовини  з представниками  Китайської Народної Республіки щодо стендової участі на Пекінському  книжковому ярмарку у 2019 році, що значно розширить представлення української літератури на азійському книжковому ринку.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України