українська російська англійська

Заява Міністерства культури України стосовно акту вандалізму щодо церкви Святого Андрія у місті Києві

15.11.2018 | 17:10

Міністерство культури України стурбовано і вимагає від правоохоронних органів рішучих та оперативних дій щодо встановлення й притягнення до відповідальності винних осіб, які вранці 15 листопада вчинили акт вандалізму щодо церкви на честь Святого Андрія у місті Києві.

Так, о 7:20 ранку невідомі особи намагалися підпалили двері стилобату цієї культової споруди, а також здійснили напад на священнослужителя, який опікується цим храмом.

Вважаємо, що  подібні дії є провокацією та мають на меті зірвати підготовку до проведення Всеукраїнського православного об’єднавчого собору на якому буде проголошено про відтворення помісної Української православної церкви та обрано її предстоятеля. У такий зухвалий спосіб провокатори також намагаються вплинути й на позицію Вселенської Патріархії щодо надання Томосу про автокефалію нововідтвореній помісній Українській православній церкві.   

Глибоко переконані, що процеси відтворення помісної Української православної церкви та надання їй Томосу про автокефалію Константинопольською Матір’ю Церквою є доконаними, а такі зухвалі дії є останньою примарною можливістю їх впливу на долю українського православ’я.

Безпосередні виконавці та замовники цього нападу мають бути знайдені та притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства України.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України