українська російська англійська

До 85-тих роковин Голодомору Мінкультури представляє проект "Гіркий полин. Чорна тінь 1932-1933"

23.11.2018 | 13:52

До 85-тих роковин Голодомору Міністерство культури України спільно з Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору» представляють проект “Гіркий полин. Чорна тінь 1932-1933”. Це цикл унікальних історій людей, які були свідками страшного злочину проти українського народу – Голодомору 1932-33 рр., пережили це пекло та бачили смерть. Проникливі розповіді свідків вражають болем, в їх очах навічно закарбувався сум, а їхні долі – це урок, який мають засвоїти сучасні покоління, аби ніколи не допустити повторення того страшного злочину проти людства – Голодомору-геноциду.

 

 

З метою зафільмувати очевидців Голодомору співробітники Міністерства в жовтні – листопаді  2018 року вирушили у експедицію під час якої записали свідчення близько 20 свідків Голодомору, які зараз проживають у Київській та Черкаській областях.

Кожна серія “Гіркий полин. Чорна тінь 1932-1933” присвячується постаті одного із свідка Голодомору, його розповідям  та свідченням подій цієї страшної сторінки нашої історії.

В подальшому ці матеріали будуть передані на зберігання до Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» для демонстрування в Залі пам’яті.

 

Всі відеоматеріали знаходяться за посиланням.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України