українська російська англійська

Забезпечено необхідні передумови для здійснення будівництва другої черги Національного Музею "Меморіал жертв Голодомору"

28.11.2018 | 17:38

Уряд схвалив проект постанови, який забезпечить необхідні передумови для попередньої оплати на строк не більше десяти місяців за роботи з реконструкції першої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні з будівництвом другої черги Національного Музею «Меморіал жертв Голодомору» Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні по вул. Лаврській, 3 у Печерському районі м. Києва, у тому числі здійснення замовником закупівлі матеріалів і обладнання для зазначеного Меморіального комплексу

 

Нагадаємо, що в Державному бюджеті України на 2018 рік на здійснення реконструкції першої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні з будівництвом другої черги Національного Музею «Меморіал жертв Голодомору» Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні передбачено 323 000,0 тис. гривень. Наразі забезпечується здійснення підготовчих робіт та фіналізація  проектно-кошторисної документації.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України