українська російська англійська

Відбувся семінар "Міжнародний та український досвід аналізу потреб ромських громад та механізмів організації статистичного дослідження"

30.11.2018 | 18:00

Офіс Ради Європи в Україні спільно з Міністерством культури України у рамках проекту «Захист національних меншин, включаючи ромів, та мов меншин в Україні» відповідно до Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 рр. провели семінар «Міжнародний та український досвід аналізу потреб ромських громад та механізмів організації статистичного дослідження».

 

 

Метою проведення заходу було залучення ромських медіаторів, представників місцевих органів влади та експертів до обговорення проблематики збору статистичних даних та розробки методології виявлення потреб ромських громад в Україні.

Директор Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури  Андрій Юраш наголосив на важливості проведення наукового дослідження потреб ромської спільноти України на державному рівні.

"Тільки консолідовано з ромськими активістами, представниками державних адміністрацій, соціальних та медичних служб, правозахисних та освітніх органів, науково-дослідних інституцій та із залученням міжнародних організацій ми можемо реалізувати ромську Стратегію" - підкреслив Андрій Юраш.

 

 

Тетяна Курач, координаторка Секретаріату Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації ромської Стратегії-2020 представила інформацію щодо активностей тематичних робочих груп та надала рекомендації із написання регіональних планів на виконання Стратегії.

У семінарі взяли участь представники міністерств, обласних державних адміністрацій, місцевих органів влади, соціальні працівники з регіонів, представники ромських організацій та ромські посередники.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України