українська російська англійська

Мистецькі проекти лауреатів премій у галузі музичного мистецтва у 2018 році

03.12.2018 | 09:00

29 листопада в м. Києві у Будинку звукозапису Українського радіо відбувся мистецький проект «Звучання тіней» лауреата премії імені Л. М. Ревуцького контрабасиста Назарія Стеця (за напрямом концертно-виконавське мистецтво).

Стець Назарій Романович (1991 р. н.) – український музикант-віртуоз, артист-соліст-інструменталіст. В якості соліста та у складі Національного камерного ансамблю «Київські солісти» веде активну концертну діяльність як в Україні, так і за кордоном. Значну увагу Назарій Стець приділяє виконанню творів українських та зарубіжних сучасних композиторів. У його виконанні прозвучали прем’єри творів Є. Станковича, В. Сильвестрова, П. Васкса, З. Алмаші, Г. Ляшенка, Р. Спінози тощо.

30 листопада у м. Одесі в Камерній залі Одеської обласної філармонії було проведено концерт камерної музики лауреата премії імені Л. М. Ревуцького композитора Кіри Майденберг-Тодорової (за напрямком композиторська творчість).

Майденберг-Тодорова Кіра Исааковна (1985 р. н.) – український композитор, кандидат мистецтвознавства, викладач Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової, член Національної спілки композиторів України. Твори Кіри Майденберг входять до педагогічного репертуару мистецьких шкіл, входять до переліку конкурсних прослуховувань, звучать під час різноманітних культурно-мистецьких акцій як в Україні, так і за кордоном.

01 грудня у м. Києві в Великій залі імені Героя України Василя Сліпака Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського пройшов авторський концерт лауреата премії імені В. С. Косенка композитора Анастасії Комлікової «Барви творчості. Музика для дорослих і дітей».

Комлікова Анастасія Вікторівна (1984 р. н.) – український композитор, кандидат мистецтвознавства, головний хормейстер Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», член Національної спілки композиторів України. Працює у різноманітних жанрах і стилях. Прем’єри творів А. Комлікової систематично відбуваються у рамках міжнародних фестивалів, її доробок виконують зразкові та народні колективи закладів мистецької освіти, твори транслюються на радіо та телебаченні.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України