українська російська англійська

20 грудня відбудеться вечір пам'яті Василя Сліпака #МІФ

17.12.2018 | 16:04

20 грудня на день народження Героя України Василя Сліпака у  Великій залі Національної музичної академії України відбудеться грандіозний концерт #МІФ за участі відомих українських та європейських оперних співаків у супроводі Національного президентського оркестру.

Ідея проведення вечора пам’яті Василя Сліпака #МІФ належить волонтерам ГС «Музичний Батальйон» та БФ The Wassyl Slipak Foundation. Концерт відбудеться за підтримки Міністерства культури України, Міністерство оборони України, Національний президентський оркестр.

У якості солістів у концерті візьмуть участь Марія Березовська, Юрій Шевчук, Олександр Дяченко, Руслана Лоцман, Василь Нечепа, Микола Сікора, Олександр Гурець і Руслана Якобінчук.

Також у програмі концерту виступи переможців Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів ім. Василя Сліпака Анни Твердової та Віктора Янковського і юних талантів (11р.) з м. Славутич Давида Баратова, Михайла Гонтара і Ростислава Максименка.

У якості почесних гостей з Франції на концерт прилетить Гійом Дюссо (бас), а з Польщі - Гоша Ковалінська (мецо-сопрано). Вони обидва за життя товаришували з Василем Сліпаком, тому одразу зголосилися до участі у концерті.

Режисер концерту – Леся Олійник. Концерт веде – Євген «Їжак» Романенко (лідер гурту TaRuta, автор Петиції зі створення на Андріївському узвозі Арт-скверу ім. В. Сліпака). Диригент - Василь Василенко.

Окрім насиченої музичної програми гостей вечора пам’яті Василя Сліпака #МІФ чекатиме також і спеціалізована виставка проектів майбутнього Арт-Скверу ім. В. Сліпака та ескізів його пам’ятника

Вхід на концерт здійснюватиметься винятково по запрошеннях, які можна буде отримати в касі НМАУ ім. П.Чайковського. Також запрошення на подію будуть розігруватися серед підписників Fb-сторінок Музичний Батальйон та The Wassyl Slipak Foundation.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України