українська російська англійська

Вітання Міністра культури України Євгена Нищука християнам західного обряду зі святом Різдва Христового

25.12.2018 | 07:10

Дорогі співвітчизники!

Щиросердечно вітаю вас з величним святом Різдва Христового, у символіці якого втілені тисячолітні традиції віри, мудрості предків, нездоланного прагнення слідувати вічним християнським ідеалам.

Впродовж багатьох віків християнство завжди було осердям національного духовного життя, захисником і проповідником культурних цінностей, органічно увійшло в життя українського народу, щоб стати його душею та плоттю.

Для Українського суспільства за усіх часів головними були і залишаються загальнолюдська мораль та релігійні заповіді, бо саме вони навчають людину прощати, вірити, любити, дозволяють відродити у людських душах віру в щасливе майбутнє.

У визнанні християнської віри, в єдиному духовному сопричасті, що народжується з глибин віків, християнська спільнота черпає непереможний дух радості й надії, що дає сили і наснагу, скеровує на корисні справи, чисті помисли й добрі діла.

Нехай же разом із цим величним святом у ваші родини прийде радість земного буття, мир та спокій, а ваші серця повняться Божою благодаттю.

У ці святкові дні бажаю нам усім успіхів у благородному прагненні звести український храм злагоди, миру та справедливості.

Хай світло Різдвяної зорі наповнить ваші душі теплом і миром, а дорогу – яскравим сяйвом надії.

 

Христос народився! Славімо Його!

 

З глибокою повагою                                                                         

Євген Нищук

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України