українська російська англійська

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту наказу Міністерства культури України "Про затвердження Порядку оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон України"

10.01.2019 | 08:28

Міністерство культури України пропонує до громадського обговорення проект наказу Міністерства культури України «Про затвердження Порядку оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон України» (далі – проект наказу), розроблений з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог актів вищої юридичної сили.

Проект наказу розроблено відповідно до частини першої статті 10 Закону України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей», підпункту 86 пункту 4 Положення про Міністерство культури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 495.

Реалізація наказу забезпечить виконання вимог Митного кодексу України, законів України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей» і «Про адміністративні послуги», що сприятиме ефективній реалізації державної політики у сфері вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей.

Проект наказу оприлюднено шляхом розміщення його тексту на офіційній сторінці Міністерства культури України в мережі Інтернет: www.mincult.kmu.gov.ua у підрубриці «Консультації з громадськістю \ Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Зв’язки з громадськістю».

Зауваження і пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця (з дня оприлюднення цього повідомлення) у письмовому та/або електронному вигляді на адреси Міністерства культури України:

 

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601

Е-mail: info@mincult.gov.ua 

 

Разом з тим, зауваження та пропозиції до проекту наказу можуть бути надіслані електронною поштою на урядовий веб-сайт «Громадське суспільство і влада» (www.civic.kmu.gov.ua).

Відповідальною особою щодо впровадження проекту наказу визначено головного спеціаліста відділу з питань переміщення культурних цінностей Міністерства культури України Шандрук Марію Юріївну (тел. (044) 272-48-08).

Результати електронних консультацій з громадськістю будуть розміщені на офіційній сторінці Міністерства культури України не пізніше, ніж через два тижні після його закінчення.

 

Документи:

Проект наказу Міністерства культури України "Про затвердження Порядку оформлення права на вивезення,
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України