українська російська англійська

Міністр культури України Євген Нищук взяв участь в Українсько-норвезькому бізнес-форумі

28.01.2019 | 13:19

Під час робочої поїздки 28 січня до Королівства Норвегія (м. Осло) у складі української урядової делегації на солі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, Міністр культури України Євген Нищук взяв участь в Українсько-норвезькому бізнес-форумі.

 

 

Основна увага бізнес-форуму зосереджена на політичних реформах та покращенні бізнес-клімату в Україні, економічній ситуації та інвестиційних можливостях. На форумі діє п’ять різних паралельних сесій: ІКТ, енергетика, морепродукти та сільське господарство, виробництво, демократичний розвиток. Серед інших питань розглядається можливість співпраці у кінематографічному бізнесі між Україною та Норвегією та перспективи створення спільного кінопродукту.

    

«Дуже важливо, що серед таких важливих питань у стратегічних для України темах є також місце для культури. Це дає нам можливість  говорити не формально, а про конкретні ініціативи, підтримувати та реалізовувати проекти, які можуть бути цікавими не лише з мистецького, творчого погляду, а й давати реальні економічні дивіденди», - сказав Євген Нищук. 

 

 

«Зараз наша країна знаходиться у перехідному періоді. Суспільство та влада вчаться по-новому осмислювати роль та місію культури. Ми створюємо нові сучасні та актуальні інструменти підтримки галузі. Зокрема, я кажу про Український культурний фонд та Український інститут книги. Ми головним чином говоримо про синергію  політичної волі, громад, бізнесу та культури. І такі майданчики - гарна нагода говорити про національні ініціативи на міжнародному рівні та обмінюватися досвідом».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України