українська російська англійська

Київське хореографічне училище залишається в державному управлінні

30.01.2019 | 17:54

Київське державне хореографічне училище, єдиний в Україні високопрофесійний спеціалізований заклад з підготовки артистів балету, отримає фінансування  з державного бюджету, видатки на якого передбачені в Законі України «Про державний бюджет України на 2019 рік». Таке рішення прийнято на засіданні Уряду 30 січня.

 

Відповідний проект постави розроблено Міністерством культури за власної ініціативи  та передбачає зміни у розділі 3 Переліку позашкільних навчальних закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 р. № 1133.  Це, в свою чергу,   зафіксує правові підстави для забезпечення його фінансування з державного бюджету та забезпечить збереження потужної бази нaціонaльної балетної школи.

Київське державне хореографічне училище здійснює цільову підготовку артистів балету для  ведучих національних театрів опери та балету в Україні, залишається загальнонаціональним мистецьким закладом у сфері підпорядкування Мінкультури.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України