українська російська англійська

Мінкультури затверджено зміни до Порядку обліку музейних предметів в електронній формі

05.02.2019 | 15:28

Наказом Міністерства культури України від 12.12.2018 № 1092 затверджено зміни до Порядку обліку музейних предметів в електронній формі». Наказ зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08 січня 2019 року за № 15/32986.

Затвердженими змінами спрощуються умови для створення та ведення інформаційної системи електронного обліку в музеї. Зокрема, скасовується вимога про те, що інформація в інформаційній системі музею повинна оброблятися із застосуванням комплексної системи захисту інформації                    з підтвердженою відповідністю (КСЗІ). Також  врегульовано механізм  надання  музею унікального п’ятизначного коду, який є складовою частиною  унікального ідентифікаційного номера, що присвоюється  кожному музейному предмету при першій реєстрації в інформаційній системі музею. Унормовано порядок обліку музейних предметів в електронній формі відповідно до етапів обліку (вводяться нові додатки 5,6,7 до Порядку обліку музейних предметів в електронній формі).

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування в «Офіційному віснику України»  № 8 від 29 січня 2019 року  та  внесення до Єдиного Державного реєстру нормативних актів.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України