українська російська англійська

Україна та Австрія активізують співпрацю в сфері культури та креативних індустрій

08.02.2019 | 08:44

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко провела зустріч з новопризначеним директором Австрійського культурного форуму у Києві Ульфом Хаусбрандтом.

Під час зустрічі сторонами розглядались питання  проведення у 2019 році року культури Україна-Австрія. Зокрема, директором Австрійського культурного форуму у Києві доктор Хаусбрандт акцентував увагу на необхідності започаткувати такий формат співпраці, який матиме позитивний ефект для сталого розвитку країн, підкреслить інновативність та сфокусує зусилля на креативних підходах до пізнання націй через культуру.

 

 

У свою чергу Світлана Фоменко зазначила, що наразі, Міністерство культури України акцентує увагу не тільки на традиційних формах культурного представлення, таких, як класичний балет, оперне мистецтво, хореографія, а й промотує інноваційні форми творчого самовираження: баукультур,  сучасне мистецтво, дизайн, мода, книговидавнича справа.

 

 

Ульф Хаусбрандт висловив значну зацікавленість цими напрямками діяльності та запропонувала розглянути можливість долучитись австрійським експертам та учасникам до Форуму у 2019 році. Окрім того, директор Австрійського культурного форуму у Києві висловив значний інтерес щодо налагодження прямої співпраці між молодими fashion-дизайнерами шляхом започаткування спільних заходів, наприклад, Днів моди, які почергово будуть проводитися в обох країнах.

Сторонами була досягнута домовленість сфокусувати зусилля на креативних підходах до пізнання націй через культуру та налагодити співпрацю шляхом проведення спільних семінарів, комунікативних і культурних творчих обмінів, створення професійних мереж та об’єднань між митцями обох країн.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України