українська російська англійська

Представлена Програма заходів до 5-ї річниці Дня Героїв Небесної Сотні

15.02.2019 | 16:27

Сьогодні, 15 лютого під час брифінгу  в Українському  кризовому медіа-центрі  була представлена Програма заходів до  5-ї річниці Дня Героїв Небесної Сотні.

 

 

Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що рівень підготовки та масштаб відзначення 5-ї річниці пам’ятного дня на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, є свідченням, що суспільство пройшло певне випробування на здатність пам’ятати, шанувати та оцінювати важливі історичні моменти.

«Після подій Революції Гідності був час  коли з’явилось відчуття що нам  нав’язують думку, мовляв, все було марно і непотрібно. Певні сили намагалися нівелювати цю подію історичного масштабу, яка змінила хід історії сучасної України. І сьогодні, коли ми  розповідаємо про роботу, яка ведеться з увічнення пам’яті про події Революції Гідності, я , передусім, хотів би подякувати родинам Героїв Небесної Сотні за їх віру та активну, повсякденну діяльність. Які не перенесли сум і скорботу за своїми рідними в людське оплакування, а стали важливою дієвою частиною збереження та відтворення пам’яті.  Героїв не просто вшановують, а розвивають їх історію, втілюють їх мрії», -  говорить Євген Нищук.

 

 

«Ще одним важливим кроком стало створення Національного Музею Революції Гідності. Нарешті цього року ми вже маємо Інформаційно-виставковий центр Музею Майдан у  Будинку профспілок. І це дуже важливі речі, цією п’ятою річницею ми подолаємо ще один міф, про те, що українці не здатні цінувати свої вчинки, своїх Героїв і свою історію».

 

 

У прес-брифінгу взяли участь: Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті; Ігор Пошивайло, генеральний директор Національного музею Революції Гідності; Володимир Бондарчук, голова ГО «Родина Героїв Небесної Сотні»; Павло Сидоренко, голова спілки «Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані».

 

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні 2019 року

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України