українська російська англійська

Пішла з життя неординарна постать в українському цирковому мистецтві Станіслав Гайдар

20.02.2019 | 13:28

Міністерство культури України, українська циркова спільнота висловлює щирі співчуття з приводу смерті Гайдара Станіслава Григоровича, відомого державного і громадського діяча, директора Криворізького державного цирку у 1981 – 2012 роках. Пішла з життя людина, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани, чий внесок у становлення українського циркового мистецтва важко переоцінити.

Станіслав Гайдар - постать неординарна в українському цирковому мистецтві. Адже його організаційна та творча діяльність - це постійний пошук, постійне новаторство.

Він усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю, був людиною виняткової порядності, чесності, повним творчих сил і енергії.

Від щирого серця співчуваємо рідним і близьким Гайдара Станіслава Григоровича. Світлий і незгасний спомин про його добрі земні справи назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав.

 

Зі скорботою та повагою,

Міністерство культури України, колективи ДП «Криворізький державний цирк», ДП «Національний цирк України», ДП «Державна циркова компанія України», ДП «Дирекція пересувних циркових колективів України», ДП «Дніпровський державний цирк», ДП «Запорізький державний цирк», ДП «Львівський державний цирк», ДП «Одеський державний цирк», ДП «Харківський державний цирк», викладацький, студентський та адміністративний склад Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України