українська російська англійська

У Києві відбувся Урочистий захід, присвячений Дню рідної мови

21.02.2019 | 17:09

21 лютого в Києві в рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови був проведений Урочистий захід, присвячений цьому Дню.

Організаторами свята виступили Рада національних спільнот України спільно з Радою представників громадських об’єднань корінних народів, національних меншин України при Міністерстві освіти і науки України.

У церемонії відкриття, яке відбулася у актовій залі Київського коледжу зв’язку взяв участь директор Департаменту у справах релігій та національностей Андрій Юраш, який виголосив вітання до організаторів та гостей свята від Міністерства культури України.

 

 

 В вітальній промові Андрій Юраш наголосив, що  наша спільна праця з утвердження української мови як державної в усіх сферах суспільного життя та плекання мовного і культурного розмаїття України й надалі сприятимуть розбудові демократичної соціальної держави.

 

 

Головною метою відзначення цього свята стало зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних спільнот, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідація спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв, формування фундаменту єдності, миру та інституційної основи національного та суспільного буття. 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України