українська російська англійська

Оголошення про результати засідання експертної комісії міністерства культури України щодо грантів президента України молодими діячами у галузі циркового мистецтва

26.02.2019 | 11:26

25 лютого 2019 року в приміщенні Міністерства культури України відбулось засідання Експертної комісії Міністерства культури України щодо надання грантів Президента України молодими діячами у галузі циркового мистецтва для створення і реалізації творчих проектів.

 

 

Керуючись Указом Президента України від 06 лютого 1999 № 127/99 «Про затвердження Положення про порядок надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва та кінематографії, молодими письменниками і майстрами народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів» та Порядком роботи експертних комісій щодо надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва та кінематографії, молодим письменникам, майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів, затвердженого наказом Міністерства культури України від 22 березня 2013 р. № 218 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 квітня 2013 р. за № 597/23129 (у редакції наказу Міністерства культури України від 25 січня 2017 р. № 47), Експертна комісія не визначила претендента на одержання гранту Президента України у галузі циркового мистецтва у 2019 році.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України