українська російська англійська

Пішов з життя народний артист України, відомий артист театру та кіно Сергій Романюк

03.03.2019 | 19:42

3 березня пішов життя відомий українськи актор театру і кіно Сергій Дмитрович Романюк. За своє творче життя актор зіграв більше сотні ролей, знявся у понад 40 фільмах та серіалах, серед яких: "Роксолана", "Мамай",  "Іван Сила". Остання роль Сергія Дмитровича - Митрополит Андрей Шептицький у фільмі "Владика Андрей". За словами самого актора:  «…для мене всі ролі дорогі. Усі їх я вистраждав. Кожна моя роль – то моя доля і суб’єктивна позиція».

Сергій Романюк народився 21 липня 1953 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Дитинство пройшло у Новограді-Волинському Житомирської області, закінчив Студію Національного українського драматичного театру ім. Ів. Франка. З 1972 року — актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка. У 2018 році після тривалого перериву повертаєтесь на сцену Івано-Франківського театру у ролі Ренуара у п’єсі «Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує».

Міністерство культури України висловлює глибокі співчуття рідним, близьким, колегам та численним шанувальникам його творчості.

Вічна  йому пам'ять …….

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України