українська російська англійська

Відбувся Всеукраїнський творчий конкурс "Слово про Україну"

27.02.2019 | 13:49

27 лютого 2019 року на базі Юридичного факультету Національного авіаційного університету відбувся щорічний Всеукраїнський творчий конкурс «Слово про Україну».

Метою Конкурсу є формування національної свідомості та відповідальності за долю України; виховання любові до рідної землі, її історії; культивування бережливого ставлення до національного багатства країни, мови, історії та традицій.

Організатором конкурсу виступив Юридичний факультет Національного авіаційного університету за підтримки Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

 

 

У Конкурсі взяли участь понад 180 учасників з 10 регіонів України, члени творчих об’єднань. У різних жанрах (хореографія, вокал, промова, презентація, декламування віршів, літературно-музична композиція  тощо) учасники конкурсу демонстрували свою творчість.

«Учасники конкурсу щиро демонструють, що вони люблять рідну мову і пишаються тим, що українці. Сім років тому конкурс було започатковано, як університетський, потім – київським міським, і два роки, завдяки підтримці Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», як всеукраїнський», – зазначив ректор Національного авіаційного університету Володимир Ісаєнко.

 

 

Нагороджуючи переможців і призерів конкурсу, співорганізатори конкурсу подякували всім присутнім за справжнє свято української культури та творчості, що на високому рівні відбулось у Національному авіаційному університеті.

Переможцями та призерами Всеукраїнського творчого конкурсу «Слово про Україну» нагороджено відповідними дипломами та цінними подарунками.

І місце:

Гузовець Єлизавета, учениця Вадимської ЗОШ І-ІІІ ст. Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області;

Кісів Катерина, учениця Закладу загальної середньої освіти № 317 м. Києва;

народна акробатична студія «Едельвейс» Палацу дітей та юнацтва Тростянецької міської ради Сумської області.

ІІ місце:

вокальний ансамбль «Ластівка» Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Івано-Франківської області;

Сірук Дмитро та Панасюк Катерина, учні Шумського ліцею Тернопільської області;

Творчий колектив Закладу загальної середньої освіти № 304 м.Києва.

 

 

ІІІ місце:

Нікітенко Олексій, учень Київської гімназії № 154;

танцювальний колектив «Оберіг» Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21 Луганської області;

хореографічний колектив «Пролісок» Запорізької спеціальної школи-інтернат «Джерело».

 

 

Окремо відзначено учасників конкурсу у номінаціях: «Глядацькі симпатії» (Чепурненко Розмарі, учениця Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Джерело»); «Найкращий танець» (народний художній колектив – хореографічний ансамбль «Сонечко» Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва); «Оригінальність промови» (Дьомінова Діана, Ріхард Богдан, учні Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21 Луганської області); «Найкраща презентація» (театральний колектив «Мрія» Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Бахмутського району Донецької області); «Красномовність» (Войленко Анна, учениця Закладу загальної середньої освіти № 223 м. Києва).

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України