українська російська англійська

Відбулося нагородження лауреата Премії імені Леся Курбаса 2019 року - режисера Івана Уривського

12.03.2019 | 13:21

У Львівському академічному молодіжному театрі імені Леся Курбаса  відбулося нагородження лауреата Премії імені Леся Курбаса 2019 року  - режисера Івана Уривського за постановку вистави «Перехресні стежки» І. Я. Франка, здійснену за грантом Президента України молодим діячам у галузі театрального мистецтва для створення і реалізації творчих проектів.

Лауреата Премії імені Леся Курбаса 2019 року привітав та вручив диплом заступник Міністра культури України Юрій Рибачук.

 

 

Режисер-постановник Уривський Іван Сергійович народився 9 березня 1990 року у м. Кривий Ріг, закінчив Київський національний університет культури і мистецтв (майстерня Ніни Гусакової). Студентом 5 курсу Іван Уривський поставив «Тіні забутих предків» М. Коцюбинського. Це стало першою режисерською роботою в Одеському українському академічному музично-драматичному театрі імені В. Василька, де він зараз працює. Сьогодні всі роботи молодого режисера в українському театрі мають великий успіх у глядачів і високо оцінені театральними експертами і критиками: вистава «Дядя Ваня» визнана кращим режисерським дебютом Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» у 2015 році; режисерська робота «Украдене щастя» за мотивами класичної п’єси Івана Франка відзначена премією «Дзеркало сцени»; у 2016 році Іван Уривський увійшов до числа переможців міського конкурсу «Прем’єри сезону», де була відзначена його вистава «Тіні забутих предків» М. Коцюбинського.

 

 

У 2018 році молодого режисера  Івана Уривського визначено володарем гранту Президента України в галузі театрального мистецтва для здійснення творчого проекту «Перехресні стежки» на базі Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса (розпорядження  Президента України від 13 липня 2018 року № 104 «Про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів»).

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України