українська російська англійська

Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з директоркою London Book Fair Джекс Томас

13.03.2019 | 13:13

Під час представлення національного стенду на 48-му Лондонському книжковому ярмарку Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з директоркою London Book Fair Джекс Томас. У зустріч також взяла участь директорка Українського інституту книги Олександра Коваль, саме команда УІКу  виступила організатором першого українського стенду на престижному світовому книжковому форумі.

Під час спілкування була обговорена презентація України на Лондонському книжковому ярмарку, а також питання налагодження  співпраці між українськими та британськими інституціями у книговидавничій галузі. Зокрема, порушувалося питання умов представлення книжкового ринку країни у фокусі London Book Fair.

 

 

Як повідомила Джекс Томас, учасниками Лондонського книжкового ярмарку є значна кількість представників книговидавничої сфери багатьох країн світу, що створює можливість налагодити партнерські зв’язки та ділові контакти, а також значно розширити представлення культурного продукту України.

Джекс Томас  високо оцінила фаховий рівень представлення українського книговидавничого потенціалу, що створює чудові можливості для знайомства з українською книгою, ілюстрацією та  креативним дизайном книги.

 

 

Міністр культури України Євген Нищук запевнив у  готовності співпраці з Лондонським книжковим ярмарком та зазначив, що промоція української літератури у світі  та розвиток книговидавничої справи знаходиться у фокусі уваги державної політики Уряду України, у тому числі забезпечення участі країни у міжнародних книжкових виставках та форумах.

Нагадаємо, що 12-14 березня Україна вперше  представляє національний стенд на 48-му Лондонському книжковому ярмарку. Загалом Україну презентують 12 видавництв: “А-ба-ба-га-ла-ма-га”, “Видавництво Старого Лева”, “Наш Формат”, “Астра”, “BOOK CHEF”, “Фонтан казок”, “Каламар”, “КМ-Букс”, “Magenta”, “Nebo BookLab”, “Ранок”, “Самміт-книга”. Крім того, свої книжки на стенді презентує Інститут національної пам’яті та організація “Українсько-єврейська зустріч”. Також буде презентовано англомовну книгу-мандрівку Україною від видавництва “Книголав”.

 

 

Спеціальні гості з України на Лондонському книжковому ярмарку - художники Романа Романишин та Андрій Лесів — арт-студія «Аґрафка», переможці премії Bologna Ragazzi Award 2018 та співвласник видавництва «Наш Формат» Антон Мартинов.

Цьогоріч Міжнародний книжковий фестиваль «Книжковий Арсенал» отримав нагороду Лондонського книжкового ярмарку International ExcEllence Awards 2019 у номінації «Літературний фестиваль».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України