українська російська англійська

Програма Ради Європи "Дні європейської спадщини" оголошує конкурс проектів "Тиждень творців європейської спадщини"

13.03.2019 | 15:56

Дні європейської спадщини (EHDs) – це найпопулярніші культурні заходи, що спільно проводяться різними країнами Європи. Більше 30 млн. учасників відвідують понад 50 000 подій, які проводяться щороку у 50 державах, що підписали Європейську культурну конвенцію.

#EHDs – спільна ініціатива Ради Європи та Європейської Комісії, що сприяє створенню спільної культурної спадщини, інтеграції, а також розвитку креативності та уяві.

Діти та молодь відіграють значну роль у захисті культурної спадщини та є найціннішим джерелом творчих ідей у сфері культури в цілому. Саме тому Тиждень творців європейської спадщини 2019 (European Heritage Makers Week, EHMW) став однією з ключових ініціатив програми «Дні європейської спадщини».

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ЗАЯВУ?

Особи у віці від 12 до 18 років (на момент подачі заявки).

ЯК РОЗПОВІСТИ СВОЮ ІСТОРІЮ?

Дні європейської спадщини запрошують розповісти, що значить для вас культурна спадщина та культурне розмаїття Європи. Всі заходи EHDs 2019 року проходять під гаслом «Мистецтво та розваги: спадщина у головній ролі», тому ваші історії мають бути про кіно, цирк, ярмарки, танці, свята, фестивалі, ігри, читання, музику, фотографію, радіо, телебачення, театр, туризм і спорт.

На офіційному сайті конкурсу потрібно перейти в розділ Visitor book та завантажити свою історію за посиланням Share your story. Заявка повинна містити ім’я та вік автора, одне цифрове зображення або посилання на відео, а також коротку історію, яка описує зображення. Історії можуть подаватися українською або англійською мовами.

Всі історії будуть опубліковані на офіційному сайті European Heritage Makers Stories.

Кінцевий термін подання заявок –  10 травня 2019 року.

Автори 10 найбільш надихаючих історій будуть запрошені відвідати Страсбург!

Детальніше з правилами і умовами конкурсу можете ознайомитися за посиланнями:

англійською мовою: http://bit.ly/2T66zRn

українською мовою: http://bit.ly/2TuXh6d

Корисні посилання:

European Heritage Days Portal:

www.europeanheritagedays.com

 

European Heritage Makers Week page:

http://www.europeanheritagedays.com/European-Heritage-Makers-Week

 

Для отримання додаткової інформації, звертайтесь, будь ласка, до Галини Малініної, національного координатора Днів європейської спадщини в Україні: + 38 (044)  234 41 93, malinina@mincult.gov.ua.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України