українська російська англійська

У Херсоні відбувся Гала-концерт фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

19.03.2019 | 15:33

У рамках робочої поїздки до Херсонської області Міністр культури України Євген Нищук взяв участь у Гала-концерті V обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що йому надзвичайно приємно вітати учасників мистецької події саме в день народження видатної української поетеси та письменниці - Ліни Василівни Костенко.

 

 

«Ліна Василівна - це неймовірно талановитий митець та особистість, яка високо тримає камертон людської справжності. Я дуже дякую організаторам, що тут, в музичному училищі, започатковано цей поетичний фестиваль. Сама природа і весна пробуджує надію, надію на те, що все про що ми мріємо, справдиться. Мистецтво і культура рятують цей світ. Я дуже дякую усім, хто прививає цю любов дітям до культури, до слова, до музики, до танцю, до співу, до живопису, до прекрасного. Присутні тут юні дівчата і хлопці вже розуміють, що через культуру можна зробити дуже багато для своєї родини, міста і країни», - сказав Євген Нищук.

Гала-концерт відбувся у концертній залі Херсонського музичного училища. У фойє навчального закладу експонувалася виставка образотворчих робіт лауреатів та учасників Фестивалю, а також працював «відкритий мікрофон» для виступів шанувальників поетичного слова з читанням віршів Ліни Костенко та пісень на її твори.

Засновники і організатори фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» - Херсонська обласна державна адміністрація і Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Основне завдання мистецької події – популяризація та презентація творчості видатної української поетеси Ліни Костенко. Фестиваль робить акцент на громадянській ліриці, поезіях патріотичного звучання, найбільш актуальних для нашого сьогодення. Учасники Фестивалю віком від 12 років, презентують твори Ліни Костенко або авторські роботи за мотивами творчості поетеси у категоріях «читці», «вокалісти», «автори» власних віршів та «художники-ілюстратори».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України