українська російська англійська

27 березня стартує Міжнародний Фестиваль комедійного мистецтва "ГаШоТю?"

26.03.2019 | 16:04

Шість днів, з 27 березня до 1 квітня 2019 р., в Україні проходитиме V-й Міжнародний Фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю́». Розпочнеться він у Міжнародний день театру в м. Березань Київської обл. та в м. Коломия Івано-Франківської обл., яка вперше приєднається до комедійного руху. Далі естафету підхопить столиця.

В програмі Фестивалю: комедійні вистави, короткометражні комедії, фотовиставки комедійного жанру, майстер-класи та цікаві творчі зустрічі.

Також відбудеться презентація молодих талановитих режисерів. Вони представлять унікального жанр – «Абстрактний комікс» і сучасне відео-дослідження комедійного жанру.

 

На переможців Фестивалю чекають персональні події:

В номінації «Краща короткометражна кінокомедія» показ фільмів на великих екранах країни.

В номінації «Краща комедійна фоторобота» — персональна фотовиставка,

«Краще гумористичне оповідання» — публікація в літературному журналі.

В номінації «Краща комедійна п’єса» сценічне втілення твору професійним режисером.

А також з нагоди Ювілею Фестивалю в кожній номінації буде обрано «Кращу комедію 5-річчя».

За 5 років на фестивалі відбулося більше 20 сценічних втілень за кращими п’єсами сучасних драматургів. Чотири п’єси взято до репертуарів театрів. Близько 30 короткометражних кінокомедій глядачі побачили на великих екранах країни. Відбулося 5 авторських фотовиставок робіт лауреатів Фестивалю.

Фестиваль покликаний підтримати найскладніший жанр – комедійний – та показати, що комедія супроводжує нас скрізь, як у житті, так і в мистецтві. У кіно – це кінокомедії, в  театрі – комедійні п’єси, у фотомистецтві є фотороботи комедійного жанру. Відібраний авторитетним Журі матеріал демонструється в різних регіонах України.

Детальна програма Фестивалю Березань-Київ-Коломия:

http://www.atamplua.com.ua/index.php/164-programma-gashotyu-2019.html

 

Склад Журі Фестивалю у 2019 р.:

 

Олександр Володарський - письменник, гуморист, драматург, сценарист, автор книг, автор текстів для відомих виконавців російської та української естради.

Юрій Ковальський - головний редактор журналу «Радуга» (Київ). Лауреат літературної премії ім. Володимира Даля. Нагороджений медаллю «Почесна відзнака» Національної спілки письменників України «за вагомий внесок у відродження духовності та особисті досягнення в літературній творчості», а також почесним знаком Спілки письменників Білорусі «За великий внесок у літературу».

Едуард Странадко - фотохудожник, Голова Правління Національної спілки фотохудожників України, член Національної спілки журналістів України, заслужений працівник культури України.

Ігор Шуб - сценарист, режисер-постановник, актор, драматург, педагог з кінорежисури, член Національної спілки кінематографістів України та Національної спілки театральних діячів України.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України