українська російська англійська

Семінару з естрадної хореографії у Миколаєві

28.03.2019 | 11:19

26 березня відбувся семінар з естрадного танцю, участь у якому взяли понад 60 керівників аматорських хореографічних колективів із різноманітних куточків нашого краю.

На початку семінарських занять провідний методист Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заступник голови Миколаївського обласного осередку Національної хореографічної спілки Анатолій Кривошей подякував усім присутнім за небайдужість до хореографічного мистецтва, а також наголосив на важливості розмаїття методів роботи сьогодні.

 

 

Семінар проведено на базі Миколаївської ЗОШ № 11, де учасники заходу побачили репетиції одного з найкращих хореографічних колективів Миколаївщини — «Ренесансу», а також отримали безліч корисних практичних порад від керівника колективу Ірини Хохолькової.

 

 

Семінаристи практично ознайомились із такими темами:

-           розвиток слухового сприйняття та координація рухів;

-          підвищення художнього рівня і виконавської майстерності на прикладі демі класики, акробатики, джазового танцю та танцю модерн;

-           розвиток художнього смаку шляхом залучення дітей до культури естрадного танцю;

-          вплив підтримок (в естрадному танці) на фізичний та емоційний стан виконавців.

 

Наприкінці занять керівник «Ренесансу» поділилася своїми досягненнями в роботі з хореографічним колективом, послідовними кроками навчального процесу та формування власної школи з підготовки висококласних виконавців.

Наскільки результативним був семінар, дізнаємося у травні під час Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України