українська російська англійська

Уряд поновив проведення Міжнародного конкурсу балету імені Сержа Лифаря

04.04.2019 | 12:40

Уряд на своєму засіданні 3 квітня схвалив проект постанови «Про Міжнародний конкурс балету імені Сержа Лифаря», розроблений за ініціативою Міністерства культури України.

Проектом акта передбачено проведення в Україні раз на два роки Міжнародного конкурсу балету імені Сержа Лифаря, що сприятиме розвитку та популяризації національної культури, підтримці талановитої творчої молоді, розширенню міжнародних культурних зв’язків, пропаганди кращих зразків класичного і сучасного хореографічного мистецтва, увічнення пам’яті видатного артиста, балетмейстера і теоретика танцю ХХ століття Сержа Лифаря.

Міжнародний конкурс балету імені Сержа Лифаря - це широко відомий і авторитетний у світі та Європі конкурс молодих артистів балету і хореографів та перше його проведення відбулось у 1994 році. З 2006 року конкурс не проводився. За ініціативи народного артиста України Вадима Писарєва у 2011 році було поновлено проведення конкурсу, однак із-за напруженої ситуації в країні та відсутністю належного фінансування з 2014 року конкурс не проводився.

Конкурс імені Сержа Лифаря – це подія, яка поверне Україні ім’я її геніального земляка, буде мати величезне культурно-мистецьке значення та стане важливою подією у культурному житті столиці, сприятиме розвитку хореографічного мистецтва, виявленню молодих талановитих артистів балету та балетмейстерів.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України