українська російська англійська

Пішов з життя український піаніст, заслужений діяч мистецтв України, професор Валентин Панасович Шерстюк

10.04.2019 | 12:41

10 квітня на 75 році пішов з життя український піаніст, заслужений діяч мистецтв України, професор Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, директор Київської середньої спеціалізованої школи-інтерната ім. М. Лисенка Валентин Панасович Шерстюк

Валентин Панасович народився в родині військовослужбовця, з трьох років почав займатися музикою, його родина мешкала в Криму, Полтаві. Після закінчення консерваторії потрапив у село Щасливе Бориспільського району на Київщині де створив зразкову музичну сільську школу. Працював у Міністерство культури, потім – директором хореографічного училища, й нарешті – директором Київської середньої спеціалізованої школи-інтерната ім. М. Лисенка , яку очолював з 1984 року.  Від директора сільської школи він пройшов шлях до професора, завідувача кафедри в Національній музичній академії України ім. Чайковського.

Протягом двадцяти років поєднував роботу в школі з викладацькою діяльністю в Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського, входив до складу Вченої ради Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського та художньої ради Національної всеукраїнської музичної спілки. Протягом 2000-2006 років очолював кафедру загального та спеціалізованого фортепіано Національної музичної академії України ім.  П.І. Чайковського.

Під керівництвом Валентина Панасовича Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат стала одним із провідних закладів спеціалізованої мистецької освіти, яка готує високопрофесійних музикантів. Сьогодні її численні випускники гідно представляють здобутки української музичної освіти не лише в Україні, але й далеко за її межами.

Міністерство культури України висловлює глибокі співчуття рідним, близьким, колегам і всій мистецькій спільноті.

Світла  йому пам'ять …….

 

Прощання відбудеться 12 квітня (п’ятниця)  з 11.00 до 13.00 в Оперній студії Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України