українська російська англійська

Відбулося чергове засідання Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей

10.04.2019 | 19:56

У Національному музеї історії України  відбулося чергове засідання Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави.

 

 

 

У засіданні взяли участь представники Державної фіскальної служби України, Державної архівної служби України, провідні фахівці  закладів культури.

 

 

Під засідання було розглянуто матеріали про обернені в дохід держави культурні цінності, надані 11 митницями та Державною виконавчою службою Міністерства юстиції України.

 

 

Міністерством культури України спільно з членами  Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, було опрацьовано понад 1000 заявок від музеїв, заповідників, бібліотек, архівних установ та надано рекомендації до розподілу 804 предметів до 30 закладів культури.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України