українська російська англійська

У Києві відбувся прем'єрний показ українського молодіжного фільму "Сквот32"

11.04.2019 | 14:24

У київському кінотеатрі «Жовтень» відбувся прем’єрний показ українського молодіжного фільму «Сквот32». Стрічка є режисерським дебютом Саші Лідаговського, головні ролі в ній виконують - Анна Адамович та Олександр (DRUD) Богачук. Оператор-постановник – Володимир Іванов. Виробництво: Garnet International Media Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

 

Прем’єрний показ фільму відвідав Міністр культури України Євген Нищук.

«Зараз у залі панує атмосфера вільних духом людей, яскравої творчої молоді. Колись, ще у свої студентські роки я також певний час був у цій тусовці, ми спілкувалися, задумували сміливі творчі проекти та проводили репетиції у закинутих будівлях у Києві, це був надзвичайний час. Саме тому я дуже радий, що ця тема сквотів тепер иі на кіноекранах і я радий, що МІнкультури, Держкіно фінансово підтримали цей проект» - сказав Євген Нищук.

«Також дуже важливо, що фільм «Сквот32» був адаптований для переглядудля людей з вадами слуху - це важлива соціальна ііціатива, яка створює рівні умови для доступності мистецтва для всіх. У цьому ж напрямку Мінкультури зараз активно працює над розробкою законопроекту про українську жестову мову, я також дякую громадським організаціям, зокрема ініціативі «Відчуй», які допомагають поширювати інформацію про цю важливу тему».

 

 

Також Міністр закликав власників кінотеатрів по усій країні сприяти показу як фільму «Сквот32», так і інших українських фільмів, які нині виходять на широкі екрани.

Проект фільму «Сквот32» з робочою назвою «Фіксація пріоритетів» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет фільму складає 12 млн 500 тис. грн., державна підтримка картини становить 10 млн грн.

Над кінострічкою актори та режисери працювали близько двох років. Це історія сучасної української молоді, яка знаходиться в пошуках себе та свого місця в божевільному ритмі сучасного мегаполісу. Дівчина-фотограф Ліза раптово потрапляє у старий київський будинок - сквот, щоб назавжди змінити своє життя. Реп, графіті малюнки, брейкінг, діджеїнгсквот, наскрізь просякнутий елементами хіп-хоп культури, не має обмежень і дає повну свободу самовираження.

У широкий прокат в усіх кінотеатрах України стрічка виходить з 11 квітня 2019 року.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України