українська російська англійська

Оголошення про приймання документів від громадських об'єднань для включення кандидатур до складу Експертної ради з відбору проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету на засадах співфінансування

15.04.2019 | 16:53

Міністерство культури України відповідно до Положення про конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження», затвердженого наказом Міністерства культури України від 11 лютого 2019 року № 97, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 березня 2019 року за № 273/33244 (далі – Положення), повідомляє про початок приймання документів від громадських об’єднань для включення кандидатур до складу Експертної ради з відбору проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету на умовах співфінансування (далі – Експертна рада).

До складу Експертної ради включаються представники від громадських об’єднань, які утворені з метою провадження діяльності у сферах культури і мистецтв, охорони культурної спадщини, нематеріальної культурної спадщини, музейної справи, регіонального та/або місцевого розвитку та діяльність яких у цих сферах є активною упродовж останнього року. Громадське об’єднання може подати не більше однієї кандидатури до складу Експертної ради.

 

Для проведення жеребкування громадське об’єднання подає до Мінкультури:

1) заяву в довільній формі, підписану керівником громадського об’єднання, із зазначенням прізвища, імені та по батькові кандидата для включення до складу Експертної ради;

2) копію статуту або протоколу установчих зборів громадського об’єднання;

3) документи та інші матеріали, що підтверджують досвід роботи громадського об’єднання у сферах культури і мистецтв, охорони культурної спадщини, нематеріальної культурної спадщини, музейної справи, регіонального та/або місцевого розвитку (публікації, скриншоти інтернет-ресурсів, програми конференцій, брошури тощо);

4) заяву кандидата про згоду на включення до складу Експертної ради, в якій зазначаються прізвище, ім'я та по батькові, контактна інформація (поштова адреса, електронна адреса, номер телефону), інформація про відсутність судимості, згода на обробку персональних даних;

5) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України кандидата;

6) біографічну довідку (резюме) кандидата.

Документи надсилаються виключно на електронну адресу організаційної групи culture2019@ukr.net одним листом у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Громадські об’єднання та кандидати забезпечують достовірність поданої інформації, наведеної в документах.

Приймання документів проводиться з 17.04.2019 по 23.04.2019 включно. Документи, отримані після завершення строку, зазначеного в оголошенні про приймання документів від громадських об’єднань, не розглядаються.

Кандидати від громадських об’єднань до складу Експертної ради визначаються шляхом жеребкування. Жеребкування відбудеться у приміщенні Міністерства культури України (м. Київ, вул. І. Франка, 19) в разі подання повних пакетів документів щодо кандидатів не менше, ніж від чотирьох громадських об’єднань,.

Дата і час проведення жеребкування буде оголошено додатково на офіційному веб-сайті Міністерства культури України. Мінкультури забезпечить онлайн-трансляцію жеребкування на своєму офіційному веб-сайті.

 

Адреса електронної пошти для надсилання документів та консультацій: culture2019@ukr.net

Телефони для довідок: (044) 234-55-30 (Ірина Биковець); (044) 234-09-07 (Оксана Бабінець).

 

Документи:

наказ Міністерства культури України від 11 лютого 2019 року № 97 "Про затвердження Положення
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України