українська російська англійська

У Києві презентували фотолітопис "Українська Державність"

16.04.2019 | 16:40

У Києві під час Національного форуму «Українська державність: витоки, етапи становлення та розвитку» з нагоди 30-річчя ГО «Всеукраїнська правозахисна організація «Меморіал» імені Василя Стуса», відбулася презентація фотолітопису «Українська Державність».  У виданні зібрані світлини тисячолітньої історії українських земель: від археологічних пам’яток до сьогодення. В одній книзі зібрані фотофакти речей, подій, людей, явищ, що є культурним  фундаментом України.

 

 

Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що фотолітопис «Українська Державність» - ґрунтовне видання, створене завдяки кропіткій та злагодженій  роботі команди науковців, музейників та культурознавців.

 

«Такі базові  видання, які сьогодні ми обговорюємо, роблять нетлінним шлях українського народу  до Свободи і Незалежності», - наголосив Євген Нищук.

 

 

«Ми молода держава, але маємо тисячолітню історію, якою поправу можемо гордитися. Очевидно, що наші майбутні покоління  мають знати  про споконвічне прагнення отримати державність, утвердити свою історію,  увічнити імена видатних українських державо творців».

 

У рамках Національного форуму «Українська державність: витоки, етапи становлення та розвитку»  також  відбулося відкриття виставки, присвяченої етапам творення української держави, презентація книг, виданих за участі ГО «Всеукраїнська громадська організація «Меморіал ім. Василя Стуса» та фільму «Скарби української державності».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України