українська російська англійська

Триває представлення Українського павільйону на 17-му щорічному Фестивалі культурної спадщини Емірату Шарджа

17.04.2019 | 11:55

Третій тиждень поспіль Міністерство культури України гуртує митців для представлення нашої держави на 17-му щорічному Фестивалі культурної спадщини Емірату Шарджа (Об’єднані Арабські Емірати).  Цей тиждень дарує гостям Фестивалю нові враження і нові знайомства з українською культурою. До нашої делегації приєдналися відомі народні майстри з різних регіонів України.

 

 

Великий інтерес викликав показ традиційного українського жіночого костюму з приватної колекції Марії Козаченко та стилізованих головних уборів – квіткових вінків від Надії Кононової. У якості моделей виступили наші чарівні артистки ансамблю "Калина".

 

 

Колекцію гобеленів і ткані аксесуари представляє член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ліана Лістунова. Майстриня привезла також роботи своїх учнів – студентів Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

 

 

Майстриня Любов Гумен з Івано-Франківська представляє вироби художньої обробки шкіри, а також традиційні прикраси з бісеру та дерева.

Микола Гончарук, який на численні прохання організаторів фестивалю повернувся до Шарджі, знову вчить гостей українського павільйону мистецтву писанкарства.

Вироби наших майстрів ніби святкові листівки де в кожному візерункові закодоване побажання.

 

 

Спалахи фотокамер, знову інтерв'ю і прикутий погляд глядачів – все це переповнює гордість за те ким ми є, за нашу культурну спадщину.

 

 

Міністерство культури України щиро дякує організаторам Sharjah Heritage Institute за можливість стати частиною великої сім'ї 17-ого міжнародного фестивалю культурної спадщини Емірату Шарджа, за гостинність і особливе ставлення до української делегації.

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України