українська російська англійська

У 2019 році на державному рівні відзначать 100 - річчя з дня заснування Одеської кіностудії

24.04.2019 | 14:54

Уряд на своєму засіданні 24 квітня затвердив план заходів з підготовки та відзначення 100-річчя з дня заснування Одеської кіностудії. Відповідний проект розпорядження  розроблений Міністерством культури України.

Згідно із затвердженим планом заходів, у травні 2019 року відбудеться низка урочистих культурно-мистецьких заходів, присвячених 100-річчю з дня заснування Одеської кіностудії. Зокрема, відбудеться відкриття Зірки Олександра Довженка на Алеї Зірок у м. Одесі, в обіг  буде введено художній поштовий блок, присвячений 100-річчю з дня заснування Одеської кіностудії, та проведено його спецпогашення.

До 100-річчю з дня заснування Одеської кіностудії Національним банком України буде виготовлено та запущено в обіг пам’ятну монету. Буде проведено Всеукраїнський  конкурс короткометражних кінопроектів «Короткі зустрічі» імені Кіри Муратової.

 

Протягом 2019 року у кінотеатрах Одеської області, м. Одеси та Будинку кіно Національної спілки кінематографістів України відбудуться покази фільмів, створений на Одеській кіностудії. А також проведені виставки фотографій, архівних матеріалів, тематичної літератури, екскурсії, творчі зустрічі, присвячені 100-річчю з дня заснування Одеської кіностудії.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України