українська російська англійська

У Шанхайському художньому музеї відкрилася виставка творів сучасного українського мистецтва

25.04.2019 | 15:37

У Шанхайському художньому музеї (Китайська Народна Республіка), у рамках міжнародного культурного проекту «Переплетіння», відкрилася виставка творів сучасного українського мистецтва.

 

На виставці представлені 83 роботи шести українських сучасних художників і скульпторів - Віктора Горяєва, Валентина Дановського, Ігоря Палія, Леся Панчишина, Руслана Кутняка та Даниїла Ровенчина. Всі вони відзначаються унікальністю техніки, нестандартним поєднанням матеріалів, новим поглядом на мистецький твір, тонкощами передачі ідей і почуттів.

 

 

Відкриття виставки відвідали представники мистецьких кіл та посадовці Китаю, галеристи, мистецтвознавці, представники ЗМІ та українські дипломати. Відвідувачі мали можливість не тільки оглянути експонати виставки, а також на власні очі побачити, як створюються картини і скульптури, та взяти участь у майстер-класах.

 

 

Проект «Переплетіння» організовано Товариством українсько-китайської дружби та компанією Сервантія Люміна у співпраці з Шанхайським художнім музеєм «Мистецького обміну та досвіду» за сприяння Міністерства культури України. Проект  ґрунтується на взаємодії культур України та Китаю в рамках Великого шовкового шляху, що впродовж багатьох століть єднає народи не тільки через обмін товарами, але й шляхом міжкультурного діалогу.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України