українська російська англійська

Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс згідно оголошує конкурс на Архітектурний дизайн-проект виставки "Український Схід"

26.04.2019 | 15:17

Об’єкт: Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс (вул. Лаврська, 27, м. Київ, 01015) (далі – Музей)

Місце експонування:  увідний зал

Візія: Створювати експозиції в умовах, коли подія ще триває, – це велика сміливість і відповідальність. Розповідати про подію, яка не завершилася і болем озивається в серці, не просто. Але ми спробуємо. Спробуємо музейними засобами скласти комплексну, реальну розповідь про воїнів, волонтерів, медиків, журналістів, капеланів, які нині відстоюють територіальну цілісність України. Завдання виставки «Український Схід» полягає у приверненні уваги до теми війни і проблем, породжених нею. Вона слугуватиме майданчиком для дослідження та пояснення перебігу cучасної російсько-української війни. Виставковий простір використовуватиметься для індивідуальної та колективної рефлексії на тему передумов війни, впливу на сучасників та подальших наслідків. Інноваційним складником стане побудова експозитарних площ через вузлові арт-об’єкти–артефакти. Дотримання інтерактивного принципу дасть змогу по-новому представити музейну експозицію з воєнної тематики.

 

Функціональне призначення: тематична виставка.

Площа приміщення: 689,9 м. кв.

Технічне завдання[1]:

- розробка архітектурно-просторової концепції виставки;

- робота з фондовими колекціями Замовника спільно з працівниками Музею;

- розробка художньо-дизайнерського рішення музейної експозиції з урахуванням розміщення експонатів у виставковому просторі (зонування приміщення, стильове рішення, система освітлення, розробка дизайну вітрин тощо);

 - визначення та розробка інтерактивних елементів експозиції;

-         дизайн-рішення розміщення текстових матеріалів;

-        створення 3D-візуалізації експозиції.

 

Кваліфікаційні вимоги до розробника архітектури та дизайну музейної експозиції:

-                     досвід роботи з музейними установами, насамперед національними, не менше 3-х років у період з 2016 р., зокрема з розробки архітектури та дизайну музейних експозицій;

-                     робота з автентичними музейними предметами та творами мистецтва;

-                     створення дизайн-проектів, ескізів та оригінал-макетів (ЗD-візуалізація) приміщень;

-                     створення спеціальних тимчасових конструкцій та тематичних декорацій до виставкових проектів, виготовлення та облаштування вітрин у музейних інституціях, а також побудова експозицій.

 

Заявки на участь у конкурсі та документи у друкованій та електронній формах (портфоліо та/або інші документи, які підтверджують успішно зреалізовані проекти; копії реєстраційних документів учасника, копії документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, передбаченим ч.2 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі»), а також синопсис проекту, включаючи попередню ЗD-візуалізацію та орієнтовний бюджет (в гривнях з ПДВ) Архітектурного дизайн-проекту виставки «Український Схід» приймаються впродовж 25 календарних днів з дати оголошення конкурсу на сайті Музею за адресою: Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс (вул. Лаврська, 24, м. Київ, 01015); електронна адреса – info@warmuseum.kiev.ua

У разі подання неповного переліку документів, їх неналежного заповнення чи заповнення з поданням недостовірної інформації, або подання після закінчення встановленого терміну, а також у разі, якщо проект не відповідає тематиці виставки, щодо якої оголошено конкурс, учасник до конкурсу не допускається.

 

Про дату, час і місце проведення засідання конкурсної комісії допущених до участі у презентації учасників конкурсу буде повідомлено додатково. За результатом оцінювання презентацій проектів комісія складає протокол, в якому визначаються переможці конкурсу. Переможцями конкурсу є проекти, які набрали найбільшу середню оцінку. Протокол Комісії, в якому визначено переможців конкурсу, оформлюється відповідним наказом Музею.

Телефон для довідок: (044) 285 88 62, (067) 791 74 23.

  1. Під час проектування експозиції мають враховуватися різні вікові категорії відвідувачів.

 

 [1] Під час проектування експозиції мають враховуватися різні вікові категорії відвідувачів.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України