українська російська англійська

Відомого прикарпатського митця Богдана Кучера нагородили орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

07.05.2019 | 09:53

У рамках IV Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір» відбулося нагородження відомого прикарпатського поет, композитор, співака та журналіста Богдана Кучера.

 

 

 Орден «За заслуги» ІІІ ступеня Богдану Михайловичу  вручив Міністр культури України Євген Нищук.

«Користуючись можливістю, я маю честь вручити державну  нагороду Богдану Кучеру - символічному і знаковому артистові Прикарпатського краю, який присвятимо все своє життя  мистецтву. Його особистість невід’ємно сприймається, як душа  цього  краю,  творчістю якого тішиться багато людей, який  має великий дар  прекрасного слова», - зазначив Євген Нищук

Богдан Кучер - поет, композитор, виконавець власних пісень, ведучий духовно-публіцистичних, мистецьких і культурологічних програм на обласному радіо, ведучий і режисер концертних заходів, заслужений журналіст України. Його пісні виконують понад 25 артистів – Василь Зінкевич, Іван Попович, Степан Гіга, Іво Бобул, Іван Мацялко, Павло Мрежук, Михайло Кривень, Ярослав Крайник, Михайло Попелюк, дуети – «Скриня», «Писанка», «Ярослав-На», гурти – «Львівські музики», «Дзвони». Загалом він є автором понад 120 пісень, серед них – «Осінь для матері», «Дивлюсь на маму», «Ви простіть мене, мамо», «Яворова колиска», «Спить на долонях роса», «О, мова рідна», «У небесах моя любов», «Торкнись мене своїм крилом», «Важко людиною бути, а треба», «Молюся, Боже», «Пізнай в собі людину», «Хай добро вам сіється», «Яворова колиска», «Пам’ятай – ми українці». Видано більше десяти аудіоальбомів з піснями Богдана Кучера та у його виконанні. Пісні Богдана Кучера звучать в українському ефірі, в обласних і районних центрах, вони зворушують людей в Польщі, Італії, Іспанії, Португалії, Франції, США. Його, одного з небагатьох в Україні, відзначено високою нагородою Папи Римського Бенедикта XVI.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України