українська російська англійська

Міністерство культури України подовжує до 31 травня 2019 року термін прийому пропозицій щодо кандидатів до складу Комісії з питань призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва

11.05.2019 | 11:43

На виконання Указу Президента України від 27.09.2011 № 928 «Про стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва» (зі змінами) Міністерство культури України щорічно проводить відповідну роботу щодо відбору кандидатур на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва.

Відповідно до п. 6 Положення про Комісію з питань призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва, затвердженого наказом Міністерства культури України від 11 лютого 2016 року № 45, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02 березня 2016 р. за                    № 325/28455, Мінкультури оновлює склад Комісії, яка буде опрацьовувати подання на здобуття зазначених вище стипендій Президента України протягом 2019 -2021 років.

До роботи в Комісії залучаються провідні науковці, митці, фахівці у сфері традиційного народного мистецтва, які:

мають вищу освіту у сфері традиційного народного мистецтва або значні здобутки у сфері традиційного народного мистецтва, відзнаки, публікації;

брали участь в авторитетних форумах, симпозіумах, фестивалях традиційного народного мистецтва тощо;

мають багаторічний досвід роботи у сфері традиційного народного мистецтва;

мають досвід роботи в експертних комісіях, радах, робочих групах, журі, дослідницьких групах тощо.

 

Для забезпечення фахового розгляду претендентів на здобуття стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва, Мінкультури приймає пропозиції  до 31 травня 2019 року.

Інформацію щодо кандидатів необхідно подавати до відділу візуального мистецтва управління сценічного і візуального мистецтва Міністерства культури України: 01601, м. Київ, вул. Івана Франка, 19, каб. 315.

Телефон для довідок: (044) 234 63 88, відповідальна особа – головний спеціаліст Бєлоусова Ніна Леонідівна.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України