українська російська англійська

Мінкультури оголошує початок проведення конкурсу з відбору члена Ради з державної підтримки кінематографії

13.05.2019 | 11:41

Відповідно до пунктів 21 і 46 Порядку утворення Ради з державної підтримки кінематографії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2018 р. № 195 (далі – Порядок), Міністерство культури України оголошує початок проведення конкурсу з відбору члена Ради з державної підтримки кінематографії, який має вищу юридичну освіту (далі – Рада).

Творчі спілки, громадські об’єднання, господарські об’єднання, статутні документи яких передбачають провадження діяльності у сфері кінематографії та/або телебачення і діяльність яких є активною (упродовж останніх трьох років організовують періодично, не рідше одного разу на рік, громадські заходи щодо проблем у сфері кінематографії: ініціюють публічні обговорення актуальних питань, публічні дискусії у професійній сфері тощо) (далі – Організації) можуть висунути не більше двох претендентів з вищою юридичною освітою від кожної організації для участі в конкурсі.

Претенденти, запропоновані Організаціями, повинні мати досвід роботи не менше трьох років у сфері кінематографії, обіймаючи посаду юриста.

Не можуть бути членами Ради:

1) особи, які мають судимість, не погашену або не зняту в установленому законом порядку;

2) особи, які перебувають на державній службі, а також інші особи, стосовно яких Законом України "Про запобігання корупції" встановлено обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, та/або особи, які мають конфлікт інтересів відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", та/або які притягалися до відповідальності за корупційні правопорушення.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

1) заява довільної форми, підписана керівником організації, із зазначенням прізвища, імені та по батькові (за наявності) претендента, інформації щодо наявності у претендента досвіду роботи не менше трьох років у сфері кінематографії на посаді юриста (зразок додається);

2) рішення організації про висунення претендента для участі в конкурсі;

3) копія статутного документа організації;

4) документи та інші матеріали, що підтверджують досвід роботи організації у сфері кінематографії не менше трьох років (публікації у засобах масової інформації, скріншоти інтернет-ресурсів, програмки конференцій, брошури, афіші тощо);

5) заява претендента про участь у конкурсі, в якій зазначається: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), контактна інформація (поштова адреса, електронна адреса, номер телефону), інформація про відсутність судимості, згода на обробку персональних даних, а також на оприлюднення копій документів, зазначених у підпунктах 2, 6 і 7 цього пункту, згода на проведення відеозйомкиаудіозапису та телевізійної зйомки всього процесу конкурсного відбору з можливістю трансляції, оприлюднення та подальшого поширення (в тому числі за участю телерадіоорганізацій та/або інших засобів масової інформації). Зразок заяви додається;

6) копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України претендента, копія трудової книжки або документів, які засвідчують досвід роботи, копія документа про вищу юридичну освіту;

7) біографічна довідка (резюме) претендента.

 Строк приймання документів на участь у конкурсі: 13 травня – 1 червня 2019 р.

Документи надсилаються на електронну адресу koncurs.rada@gmail.com у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Відповідальність за достовірність поданих документів несуть організації та претенденти.

Датою отримання Мінкультури документів вважається дата їх надходження на електронну адресу, зазначену в оголошенні про проведення конкурсу.

Секретар конкурсної комісії протягом двох робочих днів з дати отримання документів проводить перевірку їх повноти та відповідності вимогам, визначеним цим Порядком. У разі подання документів у неповному обсязі або оформлених неналежним чином секретар конкурсної комісії засобами електронного та телефонного зв’язку повідомляє про це організації та претенденту.

Не пізніше ніж протягом трьох робочих днів після завершення зазначеного в оголошенні про проведення конкурсу строку приймання документів організація може подати виправлені документи з урахуванням зроблених секретарем конкурсної комісії зауважень.

Документи, подані після завершення зазначеного в оголошенні про проведення конкурсу строку приймання документів, не розглядаються.

Виправлені з урахуванням зроблених секретарем конкурсної комісії зауважень документи, надіслані пізніше ніж протягом трьох робочих днів після завершення зазначеного в оголошенні про проведення конкурсу строку приймання документів, не розглядаються.

Конкурс проводиться у формі засідань конкурсної комісії. Перше засідання конкурсної комісії відбудеться в приміщенні Міністерства культури України (каб. 102) 11 червня 2019 р. о 10.00. год.

 Довідково

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», Мінкультури не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

 Телефони для довідок:

044-234-79-31 - начальник відділу з питань кіно управління сценічного і візуального мистецтва, секретар конкурсної комісії Текуцька Марина Петрівна.

 

Документи:

Заява від претендента
Заява від організації
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України