українська російська англійська

"Представлення України на March du Film відкриває нові можливості для українського кіновиробництва" - Євген Нищук

16.05.2019 | 17:58

Міністр культури України Євген Нищук  відвідав кіноринок Marché du Film - Festival de Cannes, який на сьогоднішній день є найбільшим міжнародним майданчиком  для зустрічі кінопрофесіоналів із усього світу. Його основна мета - встановлювати і розвивати контакти між професіоналами кіноіндустрії, а також сприяти розвитку міжнародного бізнесу в області прав на екранізацію фільмів.

 

«Протягом 10 днів в Українському павільйоні буде представлена велика кількість промоматеріалів, які ознайомлюють іноземних професіоналів з новими кінопроектами та станом розвитку національної кіноіндустрії в Україні, а також  презентовано наші професійні можливості для кіновиробництва та переваги копродукції з українськими партнерами», - зазначає  Євген Нищук.

«Це не тільки гарна можливість продемонструвати досягнення українського кінематографу останнього часу, познайомитися з найкращими світовими інноваціями кіногалузі та творчими  досягненнями, а й зав’язати професійні контакти та знайти бізнес партнерів».

 

Українська команда до якої долучилися, зокрема директорка Українського культурного фонду Юлія Федів та голова Української кінофундації, основний керівник КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі,  відвідала павільйони учасників кіноринку Marché du Film із якими вже є добрий досвід співпраці у створенні якісного кіно. Зокрема, це партнери із Чехії, Грузії, Болгарії, Німеччини,  програми «Креативна Європа», а  також Ізраїлю та Великої Британії,  спільно з якими було   створено  картину Декеля Беренсона «Анна», яку цьогоріч відібрано до конкурсної програми короткометражних фільмів у 72-му Каннському міжнародному кінофестивалі.

 

Нагадаємо, що Український національний павільйон #UkraineIsYourDestination розташований на кіноринку Village International Riviera під номером 102. Під час його роботи буде представлена вичерпна інформація про стан індустрії, аналітичні та статистичні матеріали про обсяг ринку, законодавство у сфері кінематографа. Презентовано «Каталог українських фільмів 2018/2019 рр.», до якого увійшли ігрові художні фільми: короткометражні фільми, повнометражні фільми, завершені виробництвом; повнометражні фільми, що перебувають на стадії виробництва, а також каталог українських кіно продюсерів. Відбудуться зустрічі з українськими продюсерами, дистрибуторами, представниками Держкіно та представниками українських кінофестивалів.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України