українська російська англійська

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко провела зустріч з Верховним Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин

20.05.2019 | 09:07

Перший заступник Міністра культури України  Світлана Фоменко провела зустріч  з Верховним Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин Ламберто Заньєром та співробітниками його офісу.

 

 

Під час зустрічі сторонами розглядались питання діяльності міжурядових комісій, законопроектної роботи та розробки законодавчих актів, які стосуються забезпечення прав національних меншин в Україні.

Зокрема, порушувалось питання можливості проведення Офісом Верховного Комісара ОБСЄ у справах національних меншин незалежного моніторингу реального стану забезпечення румунською та українською сторонами прав представників української національної меншини в Румунії та румунської національної меншини в Україні на отримання освіти рідними мовами, свободу думки, совісті і релігії, на виявлення, збереження  та розвиток власних культур, інформацію, участь у політичному та суспільному житті.

 

 

Під час зустрічі також обговорили питання утворення  окремого центрального органу  виконавчої влади, відповідального за реалізацію державної політики у сфері міжнаціональних відносин, що створить умови для реалізації зваженої політики держави у сфері міжнаціональних відносин.

 

 

Ламберто Заньєр висловив готовність розглянути пропозиції української сторони щодо подальшої співпраці та використання можливостей та інструментів, передбачених мандатом Верховного Комісара ОБСЄ з питань національних меншин,  у розробці та удосконалені законодавства у сфері забезпечення прав національних меншин.

 

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України