українська російська англійська

Уряд схвалив підписання Угоди про спільне кіновиробництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади

22.05.2019 | 13:13

Уряд на своєму засіданні 22 травня схвалив проект розпорядження «Про підписання Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Кабінетом Міністрів України та Урядом Канади».

Підписання Угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою, дозволить розширити можливості просування українських креативних індустрій, зокрема, аудіовізуальних творів шляхом постійного обміну та міжкультурного діалогу між країнами, участі українських виробників аудіовізуальних творів у міжнародних кінопроектах, а також популяризації українського мистецтва за кордоном.

Застосування положень Угоди забезпечить передумови для створення спільних українсько-канадських аудіовізуальних творів, сприятиме двосторонньому співробітництву у сфері кінематографії між Україною та Канадою.

«Сьогодні Уряд підтримав підписання Угоди про спільне кіновиробництво між Кабінетом Міністрів Україна та Урядом Канади. Цієї події чекає як українська, так і канадійська кіноіндустрія, адже вона відкриває надзвичайне вікно можливостей для розповсюдження українського кіно в Канаді, яскравих спільних проектів, інвестицій, нових спільних перемог на світовій кіно арені», - наголосив Міністр культури України Євген Нищук.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України