українська російська англійська

У Києві відбувся Всеукраїнський круглий стіл, присвячений питанням діяльності коледжів культури і мистецтв в умовах реформування освітньої сфери

29.05.2019 | 15:15

Сьогодні, 29 травня у Києві відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Коледжі культури і мистецтв в умовах реформування освітньої сфери», організований Міністерством культури України.

Розпочинаючи засідання, перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко  наголосила, що наразі триває доопрацювання  законопроекту про фахову передвищу освіту, який був схвалений Парламентом у першому читанні. Оскільки в основу проекту Закону покладено визначальні засади модернізації фахової передвищої освіти, який сприятиме створенню системи фахової передвищої освіти як окремої ланки освіти нового покоління є необхідність долучитися в частині тих положень, що впливають на мистецьку освіту.

 

 

Вона також  повідомила, що Міністерство культури України наразі  поглиблено займається питанням розвитку початкової мистецької освіти, яка є основою і запорукою розвитку всієї системи мистецької освіти та закликала користуватися достовірною офіційною інформацією та напрацьованими документами, формуючи конструктивні пропозиції та зауваження.

«Ще одна наша ключова позиція – Міністерство культури та Міністерство освіти та науки під час реформування освітньої сфери мають  рухатися разом, враховуючи особливості та спеціалізацію мистецької освіти», - додала Світлана Фоменко.

 

 

У роботі круглого столу взяло участь більше 70 директорів та заступників директорів культурно-мистецьких коледжів та представників структурних підрозділів з питань культури обласних державних адміністрацій із різних  регіонів України.

Під час роботи круглого столу розглядались питання вирішення проблем практичного запровадження нового Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури, обговорювалися проблеми підготовки фахівців в умовах реалізації вимог профільної старшої школи, ефективне управління освітнім процесом у мистецькому навчальному закладі тощо.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України