українська російська англійська

"Сьогодні світ культури виходить за межі традиційного мистецтва, набуваючи нових креативних форм та охоплюючи мільйони людей по всьому світу, і за цим майбутнє" - Євген Нищук

10.06.2019 | 17:00

Цими вихідними в Києві на Платформа арт-завод вже вчетверте відбувся найбільший в країні фестиваль відеокреативу та блогерів VIDEOZHARA, який зібрав найпопулярніших креаторів, зірок YouTube та Instagram.

 

 

Фестиваль відеокреативу відвідав Міністр культури України Євген Нищук. Він підтримав покоління креаторів та привітав талановиту молодь, відзначивши велику роботу організаторів, що створюють неймовірно творчу атмосферу.

«Сьогодні такий час, коли і держава , і органи виконавчої влади мають усвідомлювати, що світ культури, світ емоцій людей значно виходить за межі традиційного та класичного мистецтва, набуваючи нових форм та проявів, охоплюючи неймовірну кількість людей в  цю секунду, і просто  зараз, в усіх куточках світу», - зазначив Євген Нищук.

«Минулого року Мінкультури на законодавчому рівні затвердила таке поняття як  «креативність», яке власне і охоплює такі культурні явища, як «відеоблогінг», «геймінг» та інші і є певним офіційним визнанням цього творчого руху, створює можливість його розвитку у тому числі і за підтримки держави».

 

 

Міністр культури України  також побажав учасникам натхнення на  творчі провокації та креативні ідеї.

 

 

 

Гостями та учасниками фестивалю стало понад 20000 креаторів. Усього на фесті було представлено 15 тематичних зон та 11 сцен, об’єднанні темою відеоблогінгу.  Серед цікавинок: зона Stars & Fan, де можна було зробити селфі зі справжніми зірками; матчі з кіберспорту та косплея; зона Cinema з кастингом до справжнього фільму; Drive-зона для поціновувачів екстрима; Lifestyle-зона про останні тренди у сферах краси та моди; сімейні зони Kids & Family; open-air-сцені Humor. А також конференція відео маркетингу та освітній івент для музичних блогерів.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України