українська російська англійська

Мінкультури презентувало свій оновлений веб-ресурс

10.06.2019 | 20:43

Сьогодні, 10 червня за участі керівництва Міністерства культури України відбулася презентація Прес-центру відомства, який розміщується в історичній будівлі столиці за адресою – вулиця Ярославів Вал, 36.

Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що Прес-центр - це стильне, сучасне та технічно обладнане місце, яке покликане слугувати налагодженню комунікацій, як з представниками експертного та фахового середовища, так і представниками ЗМІ та загалом із суспільством.

 

 

«Не так давно, ця будівля  була занедбаним місцем, тому я дуже радий, що вона отримала друге життя, що тут вирує зараз велика робота наших департаментів та культурних інституцій. За короткий час  ця історична будівля відреставрована,  і найголовніше, що тут знайшлося місце, яке стане місцем комунікацій для напрацювання державної культурної політики», - відзначив Євген Нищук.

«Інколи цікаві, важливі та потрібні ініціативи, які реалізовуються Міністерством культури залишаються поза увагою суспільства та мистецького середовища. Я сподіваюсь, що наш Прес-центр  стане  комунікаційним  центром, де завше вируватиме життя, відбуватимуться  зустрічі  та дискусії щодо процесів, які відбуваються наразі в галузі та культурній політиці».

 

Під час заходу також було презентовано оновлений веб-ресурс Мінкультури із удосконаленою навігацією та зручним інтерфейсом. Так, командою розробників не лише було створено новий сучасний сайт, а й суттєво оновлено фірмовий стиль. Зокрема, було розроблено ексклюзивний шрифт “Culture sans”, який існує у двох накресленнях – офіційному та мистецькому (основаному на історично вірній формі кирилиці). Автором шрифту є відомий дизайнер-шрифтовик Кирило Ткачов. Розробники модернізували логотип, залишивши впізнаваність уже існуючого бренду, в його основі орнамент видатного українського художника-графіка та архітектора Василя Кричевського. Всі дані нового сайту переструктуровано; доопрацьовано системи пошуку та роботи з документами. Окрім того,  веб-ресурс адаптовано для різних мобільних пристроїв. Серед іншого, на сайті, для зручності користувачів, додано модуль підписки на розсилку новин.

 

 

Серед нових технічних особливостей веб-ресурсу також нова сучасна платформа, яка дозволяє користуватися сайтом швидко та комфортно, навіть за умови поганого підключення до інтернету. Особливістю сайту є також його інклюзивність, тобто доступність для людей  з вадами зору.

 

«Я радий повідомити, що з командою фахівців  ми створили сучасний та якісний сайт  із дотриманням офіційних вимог та стандартів, який також  має мистецько-історичну складову. Розробниками запропонований окремий шрифт, логотип який вже є  добре відомим, адаптований під  офіційний формат  зі збереженням свого обличчя», - повідомив Євген Нищук.

«Я думаю, що ці нові можливості дозволять по-іншому подивитися на розвиток, як внутрішніх процесів  у Мінкультури, так  і  в тих інформаційних посилах, які ми пропонуємо по різних напрямках  суспільству.  Ми маємо послуговуватися тими сучасними формами, тенденціями  та трендами  комунікації, які б дали  нам можливість охопити  різні аудиторії у вирішенні  особливо чутливих питань сьогодення».

 

Документи:

Оновлення візуальної ідентифікації Міністерства культури
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України