українська російська англійська

Міністр культури Євген Нищук відвідав з робочою поїздкою Київську область

14.06.2019 | 15:50

14 травня у рамках робочої поїздки до Київської області Міністр культури України Євген Нищук ознайомився зі станом розвитку культурної сфери регіону та провів зустріч з представниками мистецьких закладів області  щодо нагальних питань їх діяльності.

Зокрема, Міністр культури поспілкувався з керівниками мистецьких освітніх закладів щодо питання збереження та розвитку мережі  мистецьких закладів в умовах проведення реформи децентралізації та ключових змін у початковій мистецькій освіті.

Євген Нищук  наголосив, що Міністерство культури прагне налагодити комунікацію, пояснити суть реформ та уникнути  користування спекулятивною або неправдивою інформацією, отримати зворотній зв'язок та врахувати  в своїй діяльності пропозиції, спостереження чи побоювання з питань очікуваних  змін  з огляду на вимоги діючого освітнього законодавства.

 

«Міністерство культури робить все необхідне для того, щоб мистецька освіта не тільки зберігалася, а й постійно розвивалася. Ми відкриті до спілкування, готові почути думку кожного і  детально розглянути та врахувати всі конструктивні пропозиції», - наголосив Євген Нищук.

 

 

«Хочу вас запевнити, що питання мистецької освіти для Мінкультури є пріоритетним. За останні роки були здійсненні значні кроки, спрямовані на модернізацію освітнього процесу  митецьких закладів. Спрямовані значні кошти на капітальний ремонт, реконструкцію навчальних приміщень, придбання музичних інструментів, гончарного обладнання,та оновлення  матеріально-технічної бази. Ми чітко усвідомлюємо, що одним із основних завдань для нас, як Міністерства культури,  є розвиток та збереження мистецької освіти, створення умов для виховання та становлення талановитих юних митців  - майбутнього України».

 

Під час перебування на Київщині Міністр культури поспілкувався з місцевими громадами, а також ознайомився  зі станом музейних закладів області. Зокрема, він відвідав Меморіальний музей-садибу Івана  Козловського, присвячений життю і творчості видатного українського співака.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України