українська російська англійська

Міністр культури України Євген Нищук відвідав Музей "Територія Терору" у Львові

20.06.2019 | 14:59

Під час робочої поїздки до Львова Міністр культури України Євген Нищук  відвідав Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору», створений на місці єврейського ґетто у роки Другої світової  війни, а  по закінченні війни - пересильної тюрми  радянського тоталітарного режиму.

 

 

Разом з директоркою Музею «Територія Терору» Ольгою Гончар Міністр культури оглянув музейний комплекс: роботу в Бараці #1, відреставрований вагон-теплушку, музейний хаб Барак #2, оновлену виставку "Табір примусових робіт "Янівська" - індустрія терору", горельєфи з Монумента слави, вітражі з колишнього Палацу піонерів на Погулянці.

 

 

Ольга Гончар поділилася думками щодо облаштування простору музею, експозиції та його функціоналу. На її переконання, музей має бути платформою для співпраці широкого кола фахівців  навколо теми терору у широкому розумінні цього слова.

 

Зокрема, Євгена Нищука зацікавила історія "танго смерті" та оркестру табору примусових робіт, а також подальша доля горельєфів і Монумента слави. Міністр культури висловив свої ідеї щодо подальшої роботи музею з цими темами. Серед іншого, це залучення митців-музикантів для дослідження мелодії "танго смерті" та її трансформації в сучасних музичних практиках, можливість показів  на міжнародних мистецьких форумах, та включення музею до програми культурних європейських  маршрутів.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України