українська російська англійська

У Берліні відбулося Х засідання Міжурядової українсько-німецької комісії із співробітництва у справах осіб німецького походження, які проживають в Україні

21.06.2019 | 16:06

20-21 червня у Берліні відбулося десяте засідання Міжурядової українсько-німецької комісії із співробітництва у справах осіб німецького походження, які проживають в Україні.

Українську делегацію очолила перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко. Німецьку делегацію очолив Уповноважений Федерального уряду з питань переселенців і національних меншин, проф. д-р Бернд-Бернгард Фабріціус. У засіданні також взяли участь представники українських та німецьких міністерств, Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина та громадських організацій, які представляють інтереси німецької меншини в Україні.

 

 

Світлана Фоменко висловила вдячність німецькій стороні за послідовну політичну та економічну підтримку Німеччини, спрямовану на повернення миру на українську землю, а також − гуманітарну допомогу для осіб, які постраждали від російської агресії.

Під час засідання Комісії сторони констатували, що двостороннє співробітництво в культурно-гуманітарній сфері має стійку динаміку розвитку та є надзвичайно важливим елементом зміцнення дружніх відносин між нашими країнами. Завдяки саме такому високому рівню співпраці і підтримки обох країн громадські організації німців в Україні протягом минулого року змогли реалізувати близько 400 проектів.

 

 

Комісія оцінила позитивні результати  виконання рішень попереднього засідання Комісії та взяла до уваги звіти голів організації «Рада німців України» та молодіжної організації «Німецька молодь в Україні» про результати їхньої роботи та майбутні проекти.

 

 

Результатом засідання стало підписання Комюніке десятого засідання Комісії, в якому деталізовано рекомендації щодо поглиблення двостороннього співробітництва, спрямованого на розвиток міжкультурного діалогу та реалізацію проектів зі  збереження та подальшого розвитку етнокультурної ідентичності осіб німецького походження в Україні.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України